Biuro Turystyki HUT-PLUS

MISZKOLC TAPOLCA


to uzdrowiskowa część Miszkolca (Miskolca), oddalona od centrum miejscowości o 5 km. Miasto leży w północnej części kraju, u podnóża Gór Bukowych. Na szczególną uwagę zasługują licznie występujące w regionie groty - jest ich ponad 300. Na terenie Miszkolca znajduje się jedyne w Europie kąpielisko termalne w jaskini - Burlang Furdo. Jest ono wypełnione ciepłą wodą, bijącą w niektórych miejscach bardzo silnie, tworząc naturalne bicze wodne. Radioaktywne wody uzdrowiska w Miszkolcu zawierające jod, brom i potas, są doskonałym lekarstwem na reumatyzm. Zalecane są przy następujących schorzeniach: zaburzenia krążenia, nerwice, nerwice serca, nadciśnienie, wyczerpanie fizyczne i psychiczne, choroby układu oddechowego, trawiennego i żołądka. Kąpielisko posiada również baseny termalne na zewnątrz.

PENSJONAT VICTORIA ***

Położenie:
ok. 10 minut spacerem od basenów termalnych. Obiekt znajduje się w willowej dzielnicy, w pobliżu licznych restauracji, blisko przystanku autobusowego, co stwarza dogodny dojazd do centrum Miszkolca (autobus kursuje co 5 - 10 minut).
Wyposażenie:
kuchnia, wyposażona w naczynia kuchenne, czajnik oraz lodówkę; bezpłatne miejsca parkingowe.
Pokoje:
2, 3, 4 - osobowe z łazienkami (umywalka, prysznic, WC) oraz TV.
Wyżywienie:
śniadania w formie serwowanej do stolika. Możliwość wykupienia obiadokolacji w cenie 42 EUR za tydzień.7 noclegów BB pomiędzy
27.06 - 29.08.15
7 noclegów BB do 26.06.15
i po 30.08.15
w pokoju 2, 3 - os. 115 EUR od osoby 100 EUR od osoby
w pokoju 4 - os. 100 EUR od osoby 90 EUR od osoby
w pokoju 1 - os. 180 EUR od osoby 150 EUR od osoby
dziecko 3 - 10 lat
na dostawce
75 EUR od osoby 72 EUR od osoby

Cena imprezy jest równowartością kwoty podanej w EUR przeliczonej wg kursu sprzedaży pieniądza banku PKO BP obowiązującego w dniu dokonania ostatecznej zapłaty + kwota w zł. Wpłata w PLN lub w EUR.

KURSY WALUT PKO BP


* 7 noclegów w wybranym pokoju,
* 7 śniadań,
* podatek VAT.* ubezpieczenia od chorób przewlekłych
* ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy


Dziecko do lat 4 bez świadczeń bezpłatnie.
Turnusy od soboty do soboty.
Opłata klimatyczna płatna na miejscu: 450 Ft / osoba powyżej 18 roku życia / doba.

Miszkolc to trzecie co do wielkości miasto Węgier, położone w północno-wschodniej części Węgier u podnóży Gór Bukowych przy ujściu rzeki Szinva. W X wieku został zbudowany przez Węgrów w tej miejscowości gród, jednakże w 1241 roku został kompletnie zniszczony przez Mongołów. Od XV wieku Miszkolc był miastem królewskim. W latach 1596 1686 znajdował się pod panowaniem imperium tureckiego. W mieście warto odwiedzić między innymi muzeum, ruiny gotyckiej twierdzy, kościoły gotyckie i barokowe. Miszkolc jest też uzdrowiskiem ze źródłami mineralnymi (słynne kąpieliska jaskiniowe w dzielnicy Miskolctapolca).Miszkolc
Miszkolc
Miszkolc
Miszkolc